| Nombor Bahagian Pengeluar : | AD5307BRUZ-REEL7 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) | Keadaan Stok : | 5001 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AD5307BRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5001 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-TSSOP |
| menjelaskan Masa | 8µs |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | External |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Jenis output | Voltage - Buffered |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan D / A Converters | 4 |
| Bilangan Bits | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.15, ±0.02 |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 16-TSSOP |
| Antara Muka Data | SPI, DSP |
| Nombor Bahagian Asas | AD5307 |
| Architecture | String DAC |








IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT 2.5V OCTAL 16-TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP
IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP