| Nombor Bahagian Pengeluar : | AD5543BRMZ-REEL7 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 4482 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AD5543BRMZ-REEL7 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4482 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 5V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-MSOP |
| menjelaskan Masa | 500ns (Typ) |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | External |
| pembungkusan | Cut Tape (CT) |
| Pakej / Kes | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Jenis output | Current - Unbuffered |
| Nama lain | AD5543BRMZ-REEL7CT |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 1 |
| Bilangan Bits | 16 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 9 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±2 (Max), ±1 (Max) |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 8-MSOP |
| Antara Muka Data | SPI |
| Nombor Bahagian Asas | AD5543 |
| Architecture | R-2R |








IC DAC 16BIT SRL 8MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8SOIC

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 14-SOIC

IC DAC 16BIT SRL QUAD 32LFCSP

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 8-MSOP

IC DAC 16BIT SRL 8MSOP

IC DAC 16BIT SER 8MSOP

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 8-MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8SOIC