| Nombor Bahagian Pengeluar : | AD7249BR |
|---|---|
| Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 4800 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AD7249BR |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | 4800 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | - |
| Voltan - Bekalan, Analog | ±11.4 V ~ 15.75 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SOIC |
| menjelaskan Masa | 10µs |
| Siri | DACPORT® |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Jenis output | Voltage - Buffered |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 2 |
| Bilangan Bits | 12 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.9 (Max) |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 16-SOIC |
| Antara Muka Data | SPI |
| Nombor Bahagian Asas | AD7249 |
| Architecture | R-2R |








IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC ENCODER RGB TO NTSC 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-CDIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC