| Nombor Bahagian Pengeluar : | AD7658YSTZ |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 670 pcs Stock |
| Penerangan : | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AD7658YSTZ |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 670 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 5V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 64-LQFP (10x10) |
| Siri | iCMOS® |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 250k |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| Nisbah - S / H: ADC | 1:1 |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 64-LQFP |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Input | 6 |
| Bilangan Bits | 12 |
| Bilangan A / D Converters | 6 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 7 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jenis Input | Single Ended |
| ciri-ciri | Simultaneous Sampling, True Bipolar |
| Penerangan terperinci | 12 Bit Analog to Digital Converter 6 Input 6 SAR 64-LQFP (10x10) |
| Antara Muka Data | SPI, Parallel, DSP |
| konfigurasi | S/H-ADC |
| Nombor Bahagian Asas | AD7658 |
| Architecture | SAR |








IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48-LFCSP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48LFCSP

IC ADC 14BIT 6CH 250KSPS 64LQFP