| Nombor Bahagian Pengeluar : | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 656 pcs Stock |
| Penerangan : | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 656 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Siri | - |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 80M |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| Nisbah - S / H: ADC | 1:1 |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Input | 1 |
| Bilangan Bits | 14 |
| Bilangan A / D Converters | 1 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 23 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jenis Input | Differential |
| ciri-ciri | - |
| Penerangan terperinci | 14 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Antara Muka Data | LVDS - Parallel |
| konfigurasi | S/H-ADC |
| Nombor Bahagian Asas | AD9255 |
| Architecture | Pipelined |








BOARD EVALUATION 80MSPS AD9255

BOARD EVALUATION 105MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP

BOARD EVALUATION 125MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC OCTAL 14BIT 64LFCSP

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

BOARD EVAL FOR AD9257