Nombor Bahagian:ADSP-2183BSTZ-160
- Tarikh: 2025/02/20
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 7.18 MB
- Tangkapan skrin video


| Nombor Bahagian Pengeluar : | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 1372 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 1372 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - I / O | 3.30V |
| Voltan - Teras | 1.20V |
| Jenis | Floating Point |
| Pembekal Peranti Pakej | 88-LFCSP-VQ (12x12) |
| Siri | SHARC® |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 88-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 3Mbit |
| Bukan Volatile Memory | ROM (4 Mbit) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 7 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | DAI, DPI, EBI/EMI, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| Kadar Clock | 200MHz |
| Nombor Bahagian Asas | ADSP-21478 |










IC DSP SHARC 200MHZ LP 88LFCSP

REV 0.2 450MHZ SHARC PROC W/5 MB

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARC 266MHZ LP 100LQFP

IC DSP SHARC 200MHZ LP 196CSBGA

IC DSP SHARK 200MHZ 100LQFP
IC DSP SHARC 100LQFP

IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP

IC DSP SHARK 300MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA