| Nombor Bahagian Pengeluar : | LTC6957HMS-3#PBF |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Keadaan Stok : | 629 pcs Stock |
| Penerangan : | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | LTC6957HMS-3#PBF |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 629 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Jenis | Fanout Buffer (Distribution) |
| Pembekal Peranti Pakej | 12-MSOP |
| Siri | - |
| Nisbah - Input: Output | 1:2 |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pengeluaran | CMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Kekerapan - Max | 300MHz |
| Berbeza - Input: Output | Yes/No |
| Penerangan terperinci | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 300MHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Nombor Bahagian Asas | LTC6957 |








IC CLK BUFFER DVR 1:2 12DFN

IC POWER MANAGEMENT

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP
IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP
LTC6957 - LOW PHASE NOISE, DUAL

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP