| Nombor Bahagian Pengeluar : | CAT5259YI-50-T2 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Keadaan Stok : | 5600 pcs Stock |
| Penerangan : | IC POT DPP 50K 256TAP 24TSSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | CAT5259YI-50-T2.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | CAT5259YI-50-T2 |
|---|---|
| Pengeluar | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Penerangan | IC POT DPP 50K 256TAP 24TSSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5600 pcs |
| Helaian data | CAT5259YI-50-T2.pdf |
| Voltan - Bekalan | 2.5 V ~ 6 V |
| Toleransi | ±20% |
| Suhu Pekali (Typ) | ±300 ppm/°C |
| tirus | Linear |
| Pembekal Peranti Pakej | 24-TSSOP |
| Siri | - |
| Rintangan - Wiper (ohm) (Typ) | 200 |
| Rintangan (ohm) | 50k |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Taps | 256 |
| Bilangan Circuits | 4 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Jenis ingatan | Non-Volatile |
| Pengilang Standard Lead Time | 7 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | I²C |
| ciri-ciri | Selectable Address |
| Penerangan terperinci | Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP |
| konfigurasi | Potentiometer |
| Nombor Bahagian Asas | CAT5259 |







IC REG LINEAR
DPP NV, QUAD 256 TAP, I2C
IC REG LINEAR
IC POT DPP 100K 256TAP 24TSSOP
DIGITAL POT, 2 FUNC, 100000OHM,
CAT5259 - QUAD DIGITALLY PROGRAM
IC REG LINEAR
IC POT DIG 100K 256T SPI 24SOIC
IC POT DIG 100K 256T 4CH 24TSSOP
IC POT DIG 100K 256T 4CH 24TSSOP