Image UT026D103MAC2F.KYOCERA AVX Imej mungkin representasi.
Lihat spesifikasi untuk butiran produk.
Petua hangat
Harga akhir adalah tertakluk kepada hasil siasatan
Waktu balas pertanyaan adalah 12-24 jam, kami akan memberi anda jawapan yang tepat secepat mungkin
UT026D103MAC2F
Harga tangga
Mahukan harga yang lebih baik?
Sila buat pertanyaan dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Nombor Bahagian Pengeluar : UT026D103MAC2F
Status RoHS :
Pengilang / jenama : AVX Corporation
Keadaan Stok : -
Penerangan : CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0402
Kapal Dari : Hong Kong
Helaian data : UT026D103MAC2F(1).pdfUT026D103MAC2F(2).pdf
Cara Penghantaran : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. UT026D103MAC2F
Pengeluar AVX Corporation
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Voltan - Rated 6.3V
Toleransi ±20%
Ketebalan (Max) 0.006" (0.15mm)
suhu Pekali X5R
Saiz / Dimensi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Siri UT
penilaian -
Pakej / Kes 0402 (1005 Metric)
Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 85°C
pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead -
Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) -
ciri-ciri Low Profile
kemuatan 10000 pF