| Nombor Bahagian Pengeluar : | VOFM-5-18 | Status RoHS : | RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | CUI, Inc. | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | AC/DC CONVERTER 18V 5W | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | VOFM-5-18(1).pdfVOFM-5-18(2).pdfVOFM-5-18(3).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | VOFM-5-18 |
|---|---|
| Pengeluar | CUI, Inc. |
| Penerangan | AC/DC CONVERTER 18V 5W |
| Status Status Percuma / Rosh Status | RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | VOFM-5-18(1).pdfVOFM-5-18(2).pdfVOFM-5-18(3).pdf |
| Berat | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 18V |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Open Frame |
| Nombor standard | 55032 Class A; 60601-1; 60950-1 |
| Saiz / Dimensi | 2.17" L x 1.38" W x 0.83" H (55.0mm x 35.0mm x 21.0mm) |
| Siri | VOFM-5 (5W) |
| Kuasa (Watt) | 5 W |
| Pakej / Kes | 4-DIP Module |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Peraturan beban | 1% |
| Peraturan Line | 0.5% |
| ciri-ciri | Universal Input |
| kecekapan | 76% |
| Semasa - Output (Max) | 280mA |
| Nombor produk asas | VOFM-5 |
| Agensi kelulusan | CB Scheme, EN, IEC, UL |
| aplikasi | Medical |








VALVE
AC/DC CONVERTER 15V 5W
AC/DC CONVERTER 3.3V 5W

PILOT VALVE

VALVE
AC/DC CONVERTER 9V 5W
AC/DC CONVERTER 24V 5W
AC/DC CONVERTER 5V 5W
AC/DC CONVERTER 12V 5W

VALVE