Image CPPC7LZ-A5B6-44.2368TS.Cardinal Components Inc. Imej mungkin representasi.
Lihat spesifikasi untuk butiran produk.
Petua hangat
Harga akhir adalah tertakluk kepada hasil siasatan
Waktu balas pertanyaan adalah 12-24 jam, kami akan memberi anda jawapan yang tepat secepat mungkin
CPPC7LZ-A5B6-44.2368TS
Harga tangga
Mahukan harga yang lebih baik?
Sila buat pertanyaan dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Nombor Bahagian Pengeluar : CPPC7LZ-A5B6-44.2368TS
Status RoHS : RoHS Compliant
Pengilang / jenama : Cardinal Components
Keadaan Stok : -
Penerangan : XTAL OSC XO 44.2368MHZ CMOS SMD
Kapal Dari : Hong Kong
Helaian data :
Cara Penghantaran : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. CPPC7LZ-A5B6-44.2368TS
Pengeluar Cardinal Components
Status Status Percuma / Rosh Status RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Helaian data
Voltan - Bekalan 3.3V
Jenis XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -
Saiz / Dimensi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Siri FIPO™ CPP
penilaian -
Pakej / Kes 4-SMD, No Lead
Pakej Tape & Reel (TR)
Pengeluaran CMOS
Suhu Operasi -20°C ~ 70°C
pemasangan Jenis Surface Mount
Tinggi - Duduk (Max) 0.075" (1.90mm)
fungsi Enable/Disable
kekerapan kestabilan ±100ppm
kekerapan 44.2368 MHz
Semasa - Bekalan (Max) 25mA