| Nombor Bahagian Pengeluar : | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Cincon |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Pengeluar | Cincon |
| Penerangan | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | -24V |
| Voltan - Output 1 | 24V |
| Voltan - Pengasingan | 2.25 kV |
| Voltan - Input (Min) | 9V |
| Voltan - Input (Max) | 36V |
| Jenis | Isolated Module |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Nombor standard | 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 2.05" L x 1.20" W x 0.40" H (52.0mm x 30.5mm x 10.2mm) |
| Siri | ECLB75W (75W) |
| Kuasa (Watt) | 75 W |
| Pakej / Kes | 7-DIP Module |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | Remote On/Off |
| kecekapan | 91% |
| Semasa - Output (Max) | 1.56A, 1.56A |
| Ciri-ciri kawalan | Enable, Active Low |
| Nombor produk asas | ECLB75W |
| Agensi kelulusan | CE |
| aplikasi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER +/-24V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W