| Nombor Bahagian Pengeluar : | CY29773AXI | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Cypress Semiconductor | Keadaan Stok : | 4104 pcs Stock |
| Penerangan : | IC CLK ZDB 14OUT 125MHZ 52TQFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | CY29773AXI.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | CY29773AXI |
|---|---|
| Pengeluar | Cypress Semiconductor |
| Penerangan | IC CLK ZDB 14OUT 125MHZ 52TQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4104 pcs |
| Helaian data | CY29773AXI.pdf |
| Voltan - Bekalan | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Jenis | Fanout Distribution, Multiplexer, Zero Delay Buffer |
| Pembekal Peranti Pakej | 52-TQFP (10x10) |
| Siri | Spread Aware™ |
| Nisbah - Input: Output | 4:12 |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 52-TQFP |
| PLL | Yes with Bypass |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | LVCMOS, LVPECL |
| Kekerapan - Max | 200MHz |
| Divider / Multiplier | Yes/No |
| Berbeza - Input: Output | No/No |
| Nombor Bahagian Asas | CY29773 |







IC CLK ZDB 12OUT 200MHZ 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP
IC CLK ZD BUF 2:15 125MHZ 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP
IC CLK ZDB 14OUT 125MHZ 52TQFP
IC CLK ZDB 12OUT 200MHZ 52TQFP
IC FANOUT DIST 52TQFP