| Nombor Bahagian Pengeluar : | CY8C24223A-12PVXE |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Cypress Semiconductor |
| Keadaan Stok : | 387 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | CY8C24223A-12PVXE.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | CY8C24223A-12PVXE |
|---|---|
| Pengeluar | Cypress Semiconductor |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 387 pcs |
| Helaian data | CY8C24223A-12PVXE.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.4 V ~ 5.25 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-SSOP |
| Speed | 12MHz |
| Siri | PSOC®1 CY8C24xxx |
| RAM Saiz | 256 x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 4KB (4K x 8) |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Nama lain | CY8C24223A12PVXE |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Bilangan I / O | 16 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 15 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | M8C PSOC®1 CY8C24xxx Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SSOP |
| Data Converters | A/D 8x14b, D/A 2x9b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | M8C |
| Kesambungan | I²C, SPI, UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | CY8C24223 |







IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP