Nombor Bahagian:CY8C5868AXI-LP035
- Tarikh: 2022/01/12
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 14.26 MB
- Tangkapan skrin video



| Nombor Bahagian Pengeluar : | CY8C5467AXI-LP108 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Cypress Semiconductor |
| Keadaan Stok : | 350 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | CY8C5467AXI-LP108.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | CY8C5467AXI-LP108 |
|---|---|
| Pengeluar | Cypress Semiconductor |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 350 pcs |
| Helaian data | CY8C5467AXI-LP108.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.71 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 100-TQFP (14x14) |
| Speed | 67MHz |
| Siri | PSOC® 5 CY8C54LP |
| RAM Saiz | 32K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 128KB (128K x 8) |
| Peripherals | CapSense, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 100-LQFP |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 62 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 15 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 2K x 8 |
| Penerangan terperinci | ARM® Cortex®-M3 PSOC® 5 CY8C54LP Microcontroller IC 32-Bit 67MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) |
| Data Converters | A/D 1x12b, D/A 2x8b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M3 |
| Kesambungan | I²C, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Nombor Bahagian Asas | CY8C5467 |










IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP