RER75F1470MCSL
Harga tangga
Mahukan harga yang lebih baik?
Sila buat pertanyaan dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Nombor Bahagian Pengeluar : RER75F1470MCSL
Status RoHS : Rosh tidak patuh
Pengilang / jenama : Dale / Vishay
Keadaan Stok : -
Penerangan : RES CHAS MNT 147 OHM 1% 30W
Kapal Dari : Hong Kong
Helaian data : RER75F1470MCSL(1).pdfRER75F1470MCSL(2).pdfRER75F1470MCSL(3).pdf
Cara Penghantaran : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. RER75F1470MCSL
Pengeluar Dale / Vishay
Status Status Percuma / Rosh Status Rosh tidak patuh
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±20ppm/°C
Saiz / Dimensi 1.968' L x 1.140' W (49.99mm x 28.96mm)
Siri Military, MIL-PRF-39009, RER75
Mod panel 147 Ohms
Kuasa (Watt) 30W
Pakej / Kes Axial, Box
Pakej Bulk
Suhu Operasi -55°C ~ 250°C
pemasangan Ciri Flanges
Style Lead Solder Lugs
Tinggi - Duduk (Max) 0.625' (15.87mm)
ciri-ciri Military, Moisture Resistant
Kadar kegagalan M (1%)