| Nombor Bahagian Pengeluar : | HDM240E-124 | Status RoHS : | |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Digital Power Corporation | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | HDM240E-124 |
|---|---|
| Pengeluar | Digital Power Corporation |
| Penerangan | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | |
| Voltan - output 6 | 24V |
| Voltan - output 5 | 24V |
| Voltan - Output 4 | 24V |
| Voltan - Output 3 | 24V |
| Voltan - Output 2 | 24V |
| Voltan - Output 1 | 24V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Jenis | Enclosed |
| Nombor standard | 60601-1; 60950-1 |
| Saiz / Dimensi | 4.10" L x 2.44" W x 1.99" H (104.1mm x 62.0mm x 50.5mm) |
| Kuasa (Watt) | 240W |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| ciri-ciri | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 92.5% |
| Semasa - output 6 | 10 A |
| Semasa - output 5 | 10 A |
| Semasa - output 4 | 10 A |
| Semasa - output 3 | 10 A |
| Semasa - output 2 | 10 A |
| Semasa - output 1 | 10 A |
| Agensi kelulusan | CB, CE, cURus |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical |







CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT

AC/DC CONVERTER

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
AC/DC CONVERTER 24V 160W

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT
AC/DC CONVERTER 12V 160W

AC/DC CONVERTER 12V
AC/DC CONVERTER 15V