| Nombor Bahagian Pengeluar : | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Keadaan Stok : | 350 pcs Stock |
| Penerangan : | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Pengeluar | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Penerangan | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 350 pcs |
| Helaian data | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Voltan - Bekalan | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 24-QFN (4x4) |
| Siri | MultiSynth™ |
| Nisbah - Input: Output | 2:4 |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 24-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Pengeluaran | HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Pengilang Standard Lead Time | 4 Weeks |
| Tujuan utama | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Kekerapan - Max | 710MHz |
| Berbeza - Input: Output | Yes/Yes |
| Nombor Bahagian Asas | SI5338 |







IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU