| Nombor Bahagian Pengeluar : | MK3771-17R | Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | IDT (Integrated Device Technology) | Keadaan Stok : | 5742 pcs Stock |
| Penerangan : | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MK3771-17R.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MK3771-17R |
|---|---|
| Pengeluar | IDT (Integrated Device Technology) |
| Penerangan | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | 5742 pcs |
| Helaian data | MK3771-17R.pdf |
| Voltan - Bekalan | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Jenis | Clock/Frequency Synthesizer |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-QSOP |
| Siri | - |
| Nisbah - Input: Output | 1:8 |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Pengeluaran | CMOS |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input | Crystal |
| Kekerapan - Max | 108MHz |
| Divider / Multiplier | No/Yes |
| Berbeza - Input: Output | No/No |
| Nombor Bahagian Asas | MK3771-17 |







IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP