| Nombor Bahagian Pengeluar : | MB90423GAVPF-GS-313 | Status RoHS : | |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | International Rectifier (Infineon Technologies) | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MB90423GAVPF-GS-313(1).pdfMB90423GAVPF-GS-313(2).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MB90423GAVPF-GS-313 |
|---|---|
| Pengeluar | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Penerangan | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | MB90423GAVPF-GS-313(1).pdfMB90423GAVPF-GS-313(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 4.5V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 100-QFP (14x20) |
| Speed | 16MHz |
| Siri | F²MC-16LX MB90420G (A) |
| RAM Saiz | 6K x 8 |
| Jenis Program Memory | Mask ROM |
| Saiz Program Memory | 128KB (128K x 8) |
| Peripherals | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pakej / Kes | 100-BQFP |
| Pakej | Tray |
| Jenis Oscillator | External |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Bilangan I / O | 58 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | - |
| Data Converters | A/D 8x8/10b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | F²MC-16LX |
| Kesambungan | CANbus, UART/USART |
| Nombor produk asas | MB90423 |







IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP