| Nombor Bahagian Pengeluar : | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Keadaan Stok : | 18982 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| Pengeluar | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 18982 pcs |
| Helaian data | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | PG-TSSOP-38-9 |
| Speed | 32MHz |
| Siri | XMC1000 |
| RAM Saiz | 16K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 128KB (128K x 8) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, I²S, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Nama lain | SP001344608 |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 26 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 13 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH PG-TSSOP-38-9 |
| Data Converters | A/D 16x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M0 |
| Kesambungan | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |








IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40VQFN
Dalam stok
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 24VQFN
Dalam stok
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 24VQFN
Dalam stok
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Dalam stok