| Nombor Bahagian Pengeluar : | NJW1110V-TE1 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | JRC Corporation / NJRC | Keadaan Stok : | 2250 pcs Stock |
| Penerangan : | IC AUDIO 9-IN 3-OUT 32-SSOP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | NJW1110V-TE1.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | NJW1110V-TE1 |
|---|---|
| Pengeluar | JRC Corporation / NJRC |
| Penerangan | IC AUDIO 9-IN 3-OUT 32-SSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 2250 pcs |
| Helaian data | NJW1110V-TE1.pdf |
| Voltan - Bekalan | 7.5 V ~ 15 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 32-SSOP |
| spesifikasi | -116dB |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 32-LSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan Saluran | 3 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Pengilang Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | I²C |
| fungsi | Audio Signal Processor |
| Penerangan terperinci | Audio Audio Signal Processor 3 Channel 32-SSOP |
| aplikasi | Automotive Audio, Consumer Audio |








IC AMP CLASS AB STER 1.2W 30SDMP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP
IC AMP CLASS AB STER 1.2W 16DIP
IC AUDIO 8-IN 4-OUT 32-SSOP
IC ELECTRONIC VOLUME 6CH 30-SDMP

IC AUDIO POWER AMP DUAL 16-DIP

IC AUDIO POWER AMP DUAL 30-SDMP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP

IC
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32SSOP