| Nombor Bahagian Pengeluar : | ADS1013IRUGT |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Keadaan Stok : | 20610 pcs Stock |
| Penerangan : | IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ADS1013IRUGT |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 20610 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 2 V ~ 5.5 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 2 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-X2QFN (2x1.5) |
| Siri | - |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 3.3k |
| Jenis rujukan | Internal |
| Nisbah - S / H: ADC | - |
| pembungkusan | Cut Tape (CT) |
| Pakej / Kes | 10-XFQFN |
| Nama lain | 296-25170-1 |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Input | 1, 2 |
| Bilangan Bits | 12 |
| Bilangan A / D Converters | 1 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jenis Input | Differential, Single Ended |
| ciri-ciri | Selectable Address |
| Penerangan terperinci | 12 Bit Analog to Digital Converter 1, 2 Input 1 Sigma-Delta 10-X2QFN (2x1.5) |
| Antara Muka Data | I²C |
| konfigurasi | ADC |
| Nombor Bahagian Asas | ADS1013 |
| Architecture | Sigma-Delta |








ADS1013B AUTOMOTIVE

IC ADC 12BIT I2C W/REF 10-MSOP

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10MSOP

ADS1014B AUTOMOTIVE

IC ADC 12BIT I2C W/REF 10-MSOP

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10QFN

IC ADC 12BIT I2C INTRFC 10QFN

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10MSOP

IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6

IC ADC 12BIT I2C 3.3KSPS 10QFN