| Nombor Bahagian Pengeluar : | ADS8401IBPFBRG4 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments | Keadaan Stok : | 4135 pcs Stock |
| Penerangan : | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ADS8401IBPFBRG4 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4135 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 2.95 V ~ 5.25 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 48-TQFP (7x7) |
| Siri | microPOWER™ |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 1.25M |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| Nisbah - S / H: ADC | 1:1 |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 48-TQFP |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Input | 1 |
| Bilangan Bits | 16 |
| Bilangan A / D Converters | 1 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jenis Input | Differential |
| ciri-ciri | - |
| Penerangan terperinci | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-TQFP (7x7) |
| Antara Muka Data | Parallel |
| konfigurasi | S/H-ADC |
| Nombor Bahagian Asas | ADS8401 |
| Architecture | SAR |








IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

EVALUATION MODULE FOR ADS8401

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP