| Nombor Bahagian Pengeluar : | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Keadaan Stok : | 2021 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 2021 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 48-VQFN (7x7) |
| menjelaskan Masa | - |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | Internal |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis output | Voltage - Buffered |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 2 |
| Bilangan Bits | 14 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 18 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 48-VQFN (7x7) |
| Antara Muka Data | Parallel |
| Nombor Bahagian Asas | AFE7071 |
| Architecture | - |








EVAL MODULE FOR AFE7222

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

BOARD PERFORMANCE EVAL AFE7071

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

EVAL MODULE FOR AFE7070

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN