| Nombor Bahagian Pengeluar : | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Keadaan Stok : | 4928 pcs Stock |
| Penerangan : | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4928 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan bekalan sumber | Analog and Digital |
| Voltan - Bekalan | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jenis | Isolated Module |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 78k |
| Resolusi (Bits) | 16 b |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Nama lain | 296-47114 |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Penerangan terperinci | Isolated Module 16 bit 78k CMOS, Serial 8-SOIC |
| Antara Muka Data | CMOS, Serial |








AMC1303M0520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

EVAL BOARD FOR AMC1303

AMC1303M0510DWV

AMC1303E2520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

AMC1303M2520DWV

AMC1303M2510DWV