Nombor Bahagian:CD74HC4067M96
- Tarikh: 2023/10/18
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 6.87 MB
- Tangkapan skrin video



| Nombor Bahagian Pengeluar : | CD74HC123NSRG4 |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Keadaan Stok : | 79205 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | CD74HC123NSRG4 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 79205 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan | 2V ~ 6V |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SO |
| Siri | 74HC |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Penyebaran Kelewatan | 25ns |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Jenis Logik | Monostable |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Circuits bebas | 2 |
| Penerangan terperinci | Monostable Multivibrator 25ns 16-SO |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 5.2mA, 5.2mA |
| Nombor Bahagian Asas | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO