| Nombor Bahagian Pengeluar : | FPD87310VHB | Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments | Keadaan Stok : | 5238 pcs Stock |
| Penerangan : | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | FPD87310VHB |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | 5238 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan | 3 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 80-TQFP (12x12) |
| Siri | - |
| Nisbah - Input: Output | 5:10 |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 80-TQFP |
| PLL | No |
| Pengeluaran | LVDS |
| Nama lain | *FPD87310VHB |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tujuan utama | Graphics Applications |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input | LVDS |
| Kekerapan - Max | 67MHz |
| Berbeza - Input: Output | Yes/No |
| Nombor Bahagian Asas | FPD87310 |







MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64

IC DRIVER LTPS DOT INV 320CH

IC DRIVER LTPS/CGS 320CH MPL1
MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFP
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFP