| Nombor Bahagian Pengeluar : | TPL0401A-10DCKR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Keadaan Stok : | 20685 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | TPL0401A-10DCKR |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 20685 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toleransi | ±20% |
| Suhu Pekali (Typ) | 22 ppm/°C |
| tirus | Linear |
| Pembekal Peranti Pakej | SC-70-6 |
| Siri | - |
| Rintangan - Wiper (ohm) (Typ) | 35 |
| Rintangan (ohm) | 10k |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Nama lain | 296-29676-2 TPL0401A10DCKR |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Taps | 128 |
| Bilangan Circuits | 1 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Jenis ingatan | Volatile |
| Pengilang Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | I²C |
| ciri-ciri | - |
| Penerangan terperinci | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 |
| konfigurasi | Rheostat |
| Nombor Bahagian Asas | TPL0401A-10 |








EVAL MODULE FOR TPL0401

EVAL MODULE FOR TPL0102

IC DGTL POT 256POS 100K 14TSSOP

IC DGTL POT 256POS 100K DL 14QFN

IC DGTL POT 256POS 100K 14TSSOP

IC DGTL POT 256POS 100K SOT23-8

DIGITAL POTENTIOMETER

IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6

DIGITAL POTENTIOMETER

IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN