| Nombor Bahagian Pengeluar : | MFM-10-3.3 |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | MEAN WELL |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | AC/DC CONVERTER 3.3V 8W |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MFM-10-3.3(1).pdfMFM-10-3.3(2).pdfMFM-10-3.3(3).pdfMFM-10-3.3(4).pdfMFM-10-3.3(5).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MFM-10-3.3 |
|---|---|
| Pengeluar | MEAN WELL |
| Penerangan | AC/DC CONVERTER 3.3V 8W |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | MFM-10-3.3(1).pdfMFM-10-3.3(2).pdfMFM-10-3.3(3).pdfMFM-10-3.3(4).pdfMFM-10-3.3(5).pdf |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 3.3V |
| Voltan - Input | 80 ~ 264 VAC |
| Jenis | Open Frame |
| Saiz / Dimensi | 1.65" L x 0.88" W x 0.81" H (42.0mm x 22.3mm x 20.5mm) |
| Siri | MFM-10 (10W) |
| Kuasa (Watt) | 8 W |
| Pakej / Kes | 4-DIP Module |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Peraturan beban | ±0.5% |
| Peraturan Line | ±0.3% |
| ciri-ciri | Universal Input |
| kecekapan | 78% |
| Semasa - Output (Max) | 2.5A |
| Nombor produk asas | MFM-10 |
| Agensi kelulusan | CB, CE, cURus, TUV |
| aplikasi | Medical |







AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 5W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 3.3V 12W
AC/DC CONVERTER 24V 10W
AC/DC CONVERTER 3.3V 4.1W
AC/DC CONVERTER 15V 10W
AC/DC CONVERTER 5V 10W
AC/DC CONVERTER 12V 10W
AC/DC CONVERTER 12V 15W