| Nombor Bahagian Pengeluar : | DS1040Z-B50+ | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Maxim Integrated | Keadaan Stok : | 4686 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | DS1040Z-B50+ |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4686 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan | 4.75 V ~ 5.25 V |
| ketik Kenaikan Gaji | 5ns |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Taps / Langkah-langkah | 5 |
| Bilangan Kelewatan bebas | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| fungsi | 1-Shot, Programmable |
| Penerangan terperinci | Delay Line IC 1-Shot, Programmable 5 Tap 50ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kelewatan untuk Tap 1 | 30ns |
| Nombor Bahagian Asas | DS1040 |
| Terdapat Jumlah Kelewatan | 50ns |







4-IN-1 HIGH-SPEED DELAY LINE

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 32.5NS 8SOIC
PROGRAMMABLE PULSE GENERATOR

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC