| Nombor Bahagian Pengeluar : | DS1315N-5 | Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Maxim Integrated | Keadaan Stok : | 5500 pcs Stock |
| Penerangan : | IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | DS1315N-5 |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | 5500 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Battery | 2.5 V ~ 3.7 V |
| Voltan - Bekalan | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Jenis | Phantom Time Chip |
| masa Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-PDIP |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saiz memori | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| antara muka | Parallel |
| ciri-ciri | Leap Year |
| Penerangan terperinci | Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Format tarikh | YY-MM-DD-dd |
| Semasa - Timekeeping (Max) | 1.3mA @ 5V |
| Nombor Bahagian Asas | DS1315 |








IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP

IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP

IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP

IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP

IC T-CHIP PHANTOM 3.3V 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-DIP

IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC