| Nombor Bahagian Pengeluar : | MAX529EWG |
|---|---|
| Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Pengilang / jenama : | Maxim Integrated |
| Keadaan Stok : | 351 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MAX529EWG |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | 351 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 5V |
| Voltan - Bekalan, Analog | ±5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 24-SOIC |
| menjelaskan Masa | 3µs |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | External |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Jenis output | Voltage - Buffered |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 8 |
| Bilangan Bits | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.3, ±0.3 |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 8 Bit Digital to Analog Converter 8 24-SOIC |
| Antara Muka Data | SPI |
| Nombor Bahagian Asas | MAX529 |
| Architecture | R-2R |








IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 20-DIP

RES 52K OHM 0.1% 0.3W RADIAL

IC DAC 12BIT SRL INTRFC LP 8UMAX

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SSOP

RES 52.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 20-DIP