| Nombor Bahagian Pengeluar : | MAX5584EUP+ | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Maxim Integrated | Keadaan Stok : | 3702 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MAX5584EUP+ |
|---|---|
| Pengeluar | |
| Penerangan | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 3702 pcs |
| Helaian data | |
| Voltan - Bekalan, Digital | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-TSSOP |
| menjelaskan Masa | 4µs |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | External |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Jenis output | Voltage - Buffered |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 4 |
| Bilangan Bits | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.125, ±1 (Max) |
| Output Berbeza | No |
| Penerangan terperinci | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 20-TSSOP |
| Antara Muka Data | SPI, DSP |
| Nombor Bahagian Asas | MAX5584 |
| Architecture | R-2R |








IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN