Nombor Bahagian:ATMEGA88PA-AU
- Tarikh: 2025/04/26
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 4.33 MB
- Tangkapan skrin video

| Nombor Bahagian Pengeluar : | ATMEGA168-20AU |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 13885 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ATMEGA168-20AU(1).pdfATMEGA168-20AU(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ATMEGA168-20AU |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 13885 pcs |
| Helaian data | ATMEGA168-20AU(1).pdfATMEGA168-20AU(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 32-TQFP (7x7) |
| Speed | 20MHz |
| Siri | AVR® ATmega |
| RAM Saiz | 1K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 16KB (8K x 16) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 32-TQFP |
| Nama lain | ATMEGA16820AU |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 23 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 512 x 8 |
| Penerangan terperinci | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) |
| Data Converters | A/D 8x10b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | AVR |
| Kesambungan | I²C, SPI, UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | ATMEGA168 |








IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP