| Nombor Bahagian Pengeluar : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 5303 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5303 pcs |
| Helaian data | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 64-QFN (9x9) |
| Speed | 40 MIPs |
| Siri | dsPIC™ 33F |
| RAM Saiz | 8K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 128KB (128K x 8) |
| Peripherals | AC'97, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 53 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) |
| Data Converters | A/D 18x10b/12b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | dsPIC |
| Kesambungan | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | DSPIC33FJ128GP206A |








IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP