| Nombor Bahagian Pengeluar : | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 350 pcs Stock |
| Penerangan : | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MCP79521-I/MS.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 350 pcs |
| Helaian data | MCP79521-I/MS.pdf |
| Voltan - Bekalan, Battery | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Voltan - Bekalan | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Jenis | Clock/Calendar |
| masa Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-MSOP |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Nama lain | MCP79521IMS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saiz memori | 64B |
| Pengilang Standard Lead Time | 18 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | SPI |
| ciri-ciri | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Penerangan terperinci | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 64B SPI 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Format tarikh | YY-MM-DD-dd |
| Semasa - Timekeeping (Max) | 1µA @ 1.8V ~ 3.6V |
| Nombor Bahagian Asas | MCP79521 |








IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN