Nombor Bahagian:PIC16F690-I/SO
- Tarikh: 2025/02/25
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 9.26 MB
- Tangkapan skrin video


| Nombor Bahagian Pengeluar : | PIC16C662-20E/L | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology | Keadaan Stok : | 4967 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PIC16C662-20E/L(1).pdfPIC16C662-20E/L(2).pdfPIC16C662-20E/L(3).pdfPIC16C662-20E/L(4).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PIC16C662-20E/L |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4967 pcs |
| Helaian data | PIC16C662-20E/L(1).pdfPIC16C662-20E/L(2).pdfPIC16C662-20E/L(3).pdfPIC16C662-20E/L(4).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 4 V ~ 6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Speed | 20MHz |
| Siri | PIC® 16C |
| RAM Saiz | 176 x 8 |
| Jenis Program Memory | OTP |
| Saiz Program Memory | 7KB (4K x 14) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 44-LCC (J-Lead) |
| Jenis Oscillator | External |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Bilangan I / O | 33 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Data Converters | - |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | PIC |
| Kesambungan | - |
| Nombor Bahagian Asas | PIC16C662 |










IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44MQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44MQFP