Nombor Bahagian:PIC16F690-I/SO
- Tarikh: 2025/02/25
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 9.26 MB
- Tangkapan skrin video


| Nombor Bahagian Pengeluar : | PIC16LF18856-I/ML |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 18512 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PIC16LF18856-I/ML(1).pdfPIC16LF18856-I/ML(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PIC16LF18856-I/ML |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 18512 pcs |
| Helaian data | PIC16LF18856-I/ML(1).pdfPIC16LF18856-I/ML(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-QFN (6x6) |
| Speed | 32MHz |
| Siri | PIC® XLP™ 16F |
| RAM Saiz | 2K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 28KB (16K x 14) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 28-VQFN Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 25 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 4 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 256 x 8 |
| Penerangan terperinci | PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) |
| Data Converters | A/D 24x10b, D/A 1x5b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | PIC |
| Kesambungan | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |









IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28UQFN
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SDIP
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SDIP

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28UQFN