| Nombor Bahagian Pengeluar : | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 5667 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5667 pcs |
| Helaian data | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 44-VTLA (6x6) |
| Speed | 70 MIPs |
| Siri | PIC® 24EP |
| RAM Saiz | 16K x 16 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (85.5K x 24) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 44-VFTLA Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 35 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | PIC PIC® 24EP Microcontroller IC 16-Bit 70 MIPs 256KB (85.5K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6) |
| Data Converters | A/D 9x10b/12b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | PIC |
| Kesambungan | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | PIC24EP256MC204 |








IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN