| Nombor Bahagian Pengeluar : | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology |
| Keadaan Stok : | 476 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 476 pcs |
| Helaian data | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 44-QFN (8x8) |
| Speed | 40MHz |
| Siri | PIC® 32MX |
| RAM Saiz | 64K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (256K x 8) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 44-VQFN Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 35 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 5 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) |
| Data Converters | A/D 13x10b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | MIPS32® M4K™ |
| Kesambungan | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | PIC32MX170F256D |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA