| Nombor Bahagian Pengeluar : | PL602-04SC | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Micrel / Microchip Technology | Keadaan Stok : | 4406 pcs Stock |
| Penerangan : | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PL602-04SC.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PL602-04SC |
|---|---|
| Pengeluar | Micrel / Microchip Technology |
| Penerangan | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4406 pcs |
| Helaian data | PL602-04SC.pdf |
| Voltan - Bekalan | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| Nisbah - Input: Output | 1:1 |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Pengeluaran | CMOS |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Crystal |
| Kekerapan - Max | 200MHz |
| Divider / Multiplier | Yes/Yes |
| Berbeza - Input: Output | No/No |
| Nombor Bahagian Asas | PL602 |







IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLOCK BUFFER

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23