| Nombor Bahagian Pengeluar : | MK51DX256ZCMC10 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | NXP Semiconductors / Freescale | Keadaan Stok : | 2715 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MK51DX256ZCMC10(1).pdfMK51DX256ZCMC10(2).pdfMK51DX256ZCMC10(3).pdfMK51DX256ZCMC10(4).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MK51DX256ZCMC10 |
|---|---|
| Pengeluar | NXP Semiconductors / Freescale |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 2715 pcs |
| Helaian data | MK51DX256ZCMC10(1).pdfMK51DX256ZCMC10(2).pdfMK51DX256ZCMC10(3).pdfMK51DX256ZCMC10(4).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.71 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 121-MAPBGA (8x8) |
| Speed | 100MHz |
| Siri | Kinetis K50 |
| RAM Saiz | 64K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (256K x 8) |
| Peripherals | DMA, I²S, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 121-LFBGA |
| Nama lain | 935324654557 |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 78 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 4K x 8 |
| Penerangan terperinci | ARM® Cortex®-M4 Kinetis K50 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 121-MAPBGA (8x8) |
| Data Converters | A/D 37x16b, D/A 2x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M4 |
| Kesambungan | I²C, IrDA, SD, SPI, UART/USART, USB, USB OTG |
| Nombor Bahagian Asas | MK51DX256 |








RESISTOR AXIAL
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 104BGA
KINETIS K51: 100MHZ CORTEX-M4 ME

RES 51.1 OHM 1% 1/4W AXIAL

CYLINDER SENSOR, DUAL T-SLOT MOU
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81BGA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA
CYLINDER SENSOR WITH GMR CELL; 2
CYLINDER SENSOR WITH GMR CELL; 2