| Nombor Bahagian Pengeluar : | MSC8251TVT1000B | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | NXP Semiconductors / Freescale | Keadaan Stok : | 5908 pcs Stock |
| Penerangan : | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | MSC8251TVT1000B |
|---|---|
| Pengeluar | NXP Semiconductors / Freescale |
| Penerangan | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5908 pcs |
| Helaian data | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf |
| Voltan - I / O | 2.50V |
| Voltan - Teras | 1.00V |
| Jenis | SC3850 Single Core |
| Pembekal Peranti Pakej | 783-FCPBGA (29x29) |
| Siri | StarCore |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 783-BBGA, FCBGA |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 576kB |
| Bukan Volatile Memory | ROM (96 kB) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| antara muka | Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART |
| Kadar Clock | 1GHz |
| Nombor Bahagian Asas | MSC8251 |







IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
MSC8252 - StarCore DSP, 2x 1GHz
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DSP, 32-BIT SIZE, CMOS, PBGA783
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
IC PROCESSOR 1-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA