| Nombor Bahagian Pengeluar : | P89C58X2BA/00,512 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | NXP Semiconductors / Freescale | Keadaan Stok : | 4801 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | P89C58X2BA/00,512.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | P89C58X2BA/00,512 |
|---|---|
| Pengeluar | NXP Semiconductors / Freescale |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4801 pcs |
| Helaian data | P89C58X2BA/00,512.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Speed | 33MHz |
| Siri | 89C |
| RAM Saiz | 256 x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 32KB (32K x 8) |
| Peripherals | POR |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 44-LCC (J-Lead) |
| Nama lain | 935271460512 P89C58X2BA P89C58X2BA-ND |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Bilangan I / O | 32 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Data Converters | - |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | 8051 |
| Kesambungan | UART/USART |
| Nombor Bahagian Asas | P89C58 |







IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC