| Nombor Bahagian Pengeluar : | PCF52256CAG66 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | NXP Semiconductors / Freescale | Keadaan Stok : | 5079 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | PCF52256CAG66.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | PCF52256CAG66 |
|---|---|
| Pengeluar | NXP Semiconductors / Freescale |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 5079 pcs |
| Helaian data | PCF52256CAG66.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 144-LQFP (20x20) |
| Speed | 66MHz |
| Siri | MCF5225x |
| RAM Saiz | 64K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (256K x 8) |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 144-LQFP |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 96 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
| Data Converters | A/D 8x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | Coldfire V2 |
| Kesambungan | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, QSPI, UART/USART, USB OTG |
| Nombor Bahagian Asas | PCF52256 |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
MICROPROCESSOR