| Nombor Bahagian Pengeluar : | DF2132RFA20V | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Renesas Electronics America | Keadaan Stok : | 4231 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | DF2132RFA20V.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | DF2132RFA20V |
|---|---|
| Pengeluar | Renesas Electronics America |
| Penerangan | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 4231 pcs |
| Helaian data | DF2132RFA20V.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 4 V ~ 5.5 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 80-QFP (14x14) |
| Speed | 20MHz |
| Siri | H8® H8S/2100 |
| RAM Saiz | 2K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 64KB (64K x 8) |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 80-BQFP |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Bilangan I / O | 57 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | H8S/2000 H8® H8S/2100 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-QFP (14x14) |
| Data Converters | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | H8S/2000 |
| Kesambungan | IrDA, SCI |
| Nombor Bahagian Asas | DF2132 |







IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

HD64F2128 - Microcontroller, 16-
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

IC MCU
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP