| Nombor Bahagian Pengeluar : | R5F5651CDDLC#20 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Renesas Electronics America | Keadaan Stok : | 2383 pcs Stock |
| Penerangan : | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | R5F5651CDDLC#20 |
|---|---|
| Pengeluar | Renesas Electronics America |
| Penerangan | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 2383 pcs |
| Helaian data | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 177-TFLGA (8x8) |
| Speed | 120MHz |
| Siri | RX651 |
| RAM Saiz | 640K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 177-TFLGA |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 136 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 24 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 32K x 8 |
| Penerangan terperinci | RXv2 RX651 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8) |
| Data Converters | A/D 29x12b, D/A 2x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | RXv2 |
| Kesambungan | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |








32BIT MCU RX651 1.5MB 64TFBGA -4
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP

32BIT MCU RX651 1.5MB QFP176 -40
32BIT MCU RX651 1.5MB 176LFBGA -
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA100 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 100LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA145 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 144LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB QFP100 -40