Nombor Bahagian:SPC560C50L3C6E0X
- Tarikh: 2023/09/15
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 5.16 MB
- Tangkapan skrin video




| Nombor Bahagian Pengeluar : | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | STMicroelectronics |
| Keadaan Stok : | 41750 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 41750 pcs |
| Helaian data | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | FLASH |
| Siri | SPC56 |
| Rosh Status | Tape & Reel (TR) |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 150MHz |
| Memerlukan | DMA, POR, PWM, WDT |
| Jenis Program Memory | 4MB (4M x 8) |
| Saiz Program Memory | CAN, EBI/EMI, LIN, SCI, SPI |
| polarisasi | 176-LQFP |
| Nama lain | 497-11621-2 |
| Jenis Oscillator | A/D 34x12b |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Sistem operasi | e200z4 |
| Kelembapan Kepekaan Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 23 Weeks |
| Nombor Bahagian pengilang | SPC564A80L7CFAR |
| berkembang Penerangan | e200z4 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 4MB (4M x 8) FLASH |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Data SRAM Bytes | - |
| Data Converters | 1.14 V ~ 1.32 V |
| Saiz Core | 192K x 8 |
| Pengawal Siri | Internal |
| Kesambungan | 32-Bit |
| Kadar Clock | 118 |












IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
KIT EVAL MINI MODULE SPC564
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP