| Nombor Bahagian Pengeluar : | ST72F324LJ4T6 | Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | STMicroelectronics | Keadaan Stok : | 350 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ST72F324LJ4T6.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ST72F324LJ4T6 |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Penerangan | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 350 pcs |
| Helaian data | ST72F324LJ4T6.pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.85 V ~ 3.6 V |
| Speed | 8MHz |
| Siri | ST7 |
| RAM Saiz | 512 x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 16KB (16K x 8) |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 44-LQFP |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 32 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | ST7 ST7 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) FLASH |
| Data Converters | A/D 12x10b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | ST7 |
| Kesambungan | SCI, SPI |
| Nombor Bahagian Asas | ST72F324L |








IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP